Farské oznamy, Druhá nedeľa po narodení Pána, 5.1.2020

PI 10.1. Féria
SO 11.1. Féria
NE 12.1. Sviatok Krstu Krista Pána

• Pozývame Vás na Novoročný organový koncert dnes o 19.00hod. v Katedrále Najsv. Trojice. Účinkujú pedagógovia a študenti Konzervatória v Žiline. Výťažok bude venovaný na obnovu katedrály. Info na plagáte.
  • V pondelok je cirkevne prikázaný sviatok Zjavenia Pána, sv. omše budú ako v nedeľu. Požehnáme „trojkráľovú“ vodu, kriedu a kadidlo. Na našej web stránke je pripravený obrad požehnania príbytkov, pomocou ktorého si môžete požehnať vaše domovy.
  • Zajtra budeme chodiť požehnávať vaše príbytky v popoludňajších hodinách. Kto by mal záujem prijať kňaza, nech sa zapíše v sakristii kostola.
  • Vo štvrtok máme kňazi nášho dekanátu rekolekcie vo farnosti Zástranie, ktoré začnú slávením sv. omše o 9.30hod. v novopostavenom kostole v Budatíne. Srdečne vás pozývame. Z tohto dôvodu sv. omša o 12.00hod. v katedrále nebude.
  • Budúcou nedeľou končí vianočné obdobie, vianočná výzdoba však ostáva až do 2. februára, do Hromníc.

Prajeme Vám a vyprosujeme požehnaný rok 2020.

vaši duchovní otcovia