2. pôstna nedeľa – farské oznamy

PI 5.3. Piatok po 2. pôstnej nedeli
SO 6.3. Sobota po 2. pôstnej nedeli
NE 7.3. 3. pôstna nedeľa

• 28.2. je výročný deň ukončenia pontifikátu pápeža Benedikta XVI. (2005 – 2013)
  • Na základe Uznesenia vlády Slovenskej republiky sú verejné bohoslužby pozastavené.
  • Úmysly svätých omší budú odslúžené v daný deň, na ktorý bol úmysel svätej omše zapísaný.
  • Chrámy nie je nariadené zamknúť: nesmú sa v nich ale konať nijaké hromadné podujatia: to sa týka verejného spovedania, aj rozdávania svätého prijímania.
  • V prípade nebezpečenstva smrti môžete požiadať o svätú spoveď na telefónnom čísle 0909/175 428, alebo e – mailom zilina.mesto@fara.sk
  • Farská kancelária z dôvodu zákazu vychádzania  bude fungovať len telefonicky, alebo e- mailom.
  • Počas úradných hodín si môžete telefonicky nahlásiť úmysly na sväté omše v mesiaci marec. Prosíme, aby ste si nahlásili úmysly maximálne na 2 sväté omše.
  • Modlime sa za odvrátenie pandémie, za zdravotníkov a ľudí v prvej línii a za uzdravenie tela i duše pre tých, ktorí to potrebujú.