DVANÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

PI 24.06. Najsvätejšieho Srdca Ježišovho, slávnosť
SO 25.05. Nepoškvrneného Srdca preblahoslavenej Panny Márie, spomienka
NE 26.06. 13. NEDEĽA V CEZROČOM OBDOBÍ

• Dnes je deň otcov. Všetkým mužom-otcom vyprosujeme hojné Božie požehnanie na príhovor sv. Jozefa – patróna otcov.
    PO – PI 7.00, 12.00 a 18.00
    SO 7.00, 18.00
    NED 7.00, 9.00, 10.30 a 18.00; Považský Chlmec 8.30; Strážov 10.15
  • Sviatosť zmierenia (sv. spoveď) vysluhujeme vo farskom kostole od pondelka do soboty pol hodinu pred sv. omšou. V nedeľu spovedáme pred rannou a večernou svätou omšou.
  • V stredu bude celodenná poklona pred Najsvätejšou sviatosťou oltárnou. O 11.00 hod. bude modlitbové večeradlo.
  • Vo štvrtok večer o 19.00 hod. (po eucharistickej adorácii) pozývame všetky ženy a matky na modlitby matiek v našom kostole.
  • Na budúcu nedeľu sa pri všetkých svätých omšiach uskutoční predpísaná zbierka na dobročinné diela Svätého Otca. Za vaše milodary vám vopred vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.
  • Školské sestry sv. Františka pozývajú slobodné dievčatá a mladé ženy od 18 do 30 rokov od 3. do 6. augusta do kláštora v Žiline na spoločný čas strávený pri modlitbe, práci a rozhovoroch. Viac informácií nájdete na plagáte na nástenke pred kostolom.
  • Opäť je možné si nahlasovať úmysly sv. omší na mesiace júl, august a september. Nahlasovať si ich môžete jedine počas úradných hodín. Od jedného veriaceho je možné zobrať maximálne na 2 sväté omše na konkrétny termín, aby sme umožnili aj iným mať odslúžený úmysel vo farskom kostole na konkrétny termín.
  • Mladí kresťania žijúci v našej farnosti, ktorí by chceli prijať sviatosť birmovania si môžu prihlášku na prípravu na sviatosť birmovania stiahnuť tu. O tom, kedy a ako budeme vyplnené prihlášky zbierať vás budeme informovať vo farských oznamoch.
  • Pripomíname vám, že Hlinený dukát na pomoc núdznym si môžete za 1€ zakúpiť po sv. omšiach v sakristii nášho kostola.
  • Pozývame Vás k modlitbe vo svojich domovoch a rodinách za mier a pokoj vo svete.