Farské oznamy – 2. cezročná nedeľa

SO 21.01. Sv. Agnesy, panny a mučenice, spomienka
NE 22.01. TRETIA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ –

Nedeľa Božieho slova

• Časy slávenia svätých omší:
    PO – PI 7.00, 12.00 a 18.00

SO 7.00, 18.00
    NED 7.00, 9.00, 10.30 a 18.00; Považský Chlmec 8.30; Strážov 10.15
  • Sviatosť zmierenia (sv. spoveď) vysluhujeme vo farskom kostole od pondelka do soboty pol hodinu pred sv. omšou. V nedeľu spovedáme pred rannou a večernou svätou omšou.
  • Farská kancelária je otvorená v bežnom režime: v pondelok od 9.30 do 11.00 a od 15.30 do 17.00. V stredu a v piatok od 9.30 do 11.00.
  • V stredu bude celodenná poklona pred Najsvätejšou sviatosťou oltárnou. O 11.00 hod. bude modlitbové večeradlo. Rovnako aj v sobotu ráno po svätej omši býva mariánske večeradlo.
  • V utorok o 16.40 a vo štvrtok o 19.00 pozývame všetky matky na modlitby matiek.
  • Od 18. do 25. januára bude prebiehať Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Pozývame vás k osobnej modlitbe na tento úmysel v rodinách, tiež pri svätých omšiach sa budeme modliť o dar jednoty.

Zároveň vás pozývame aj na modlitbové stretnutia každý deň o 18.00 v chrámoch jednotlivých cirkví v Žiline. Tieto stretnutia organizuje Žilinská diecéza a združenie EKUZA. Viac informácií o týchto modlitbových stretnutiach nájdete na plagáte na nástenke pred kostolom alebo na farskej webovej stránke.

• Farnosť Žilina – Solinky pozýva na duchovnú obnovu pre rozvedených alebo rodičov, ktorí žijú sami. Prvé stretnutie kurzu AVE je už nasledujúci víkend. Viac informácii sa dozviete na plagáte na nástenke pred kostolom.
  • Pozývame Vás pozrieť sa na výstavu fotografií zosnulého kňaza Radoslava Gazdíka. Výstavu si môžete pozrieť v Diecéznom centre v Žiline v mesiacoch január a február. Je možné si ju pozrieť v pracovných dňoch od 8:00 do 15:00 alebo si dohodnúť termín na icommunio@gmail.com.
  • Úmysly svätých omší na mesiace január, február a marec si môžete nahlasovať počas úradných hodín v kancelárii farského úradu.
  • Pripomíname vám, že Hlinený dukát na pomoc núdznym si môžete za 1€ zakúpiť po svätých omšiach v sakristii nášho kostola.
  • Ďakujeme všetkým, ktorí konajú službu v našom farskom kostole.
    Nech vám vašu obetavú službu náš Boh mnohonásobne oplatí!