Farské oznamy, Sviatok Krstu Krista Pána, 12.1.2020

Farské oznamy, Sviatok Krstu Krista Pána, 12.1.2020

 Liturgický kalendár:

PO 13.1. Féria
UT 14.1. Féria
ST 15.1. Féria
ŠT 16.1. Féria
PI 17.1. Spomienka sv. Antona, opáta
SO 18.1. Spomienka Panny Márie
NE 19.1. 2. nedeľa cez rok

Pozvania a informácie:

  • Dnes končí vianočné obdobie, vianočná výzdoba však ostáva až do 2. februára, do Hromníc.
  • Minulú nedeľu pri Novoročnom organovom koncerte na obnovu katedrály ste venovali 557,30€. Za vaše dary úprimné Pán Boh zaplať.
  • Žilinská diecéza a Inštitút Communio pozývajú na diskusiu o vzťahu Cirkvi a spoločnosti, ktorá bude v utorok v Diecéznom centre od 17.00hod. Hostia: Stanislav Košč a Martin Kramara. Moderuje Ivo Novák, redaktor Rádia Lumen. Diskusia bude určite zaujímavá – na vážne aj menej vážne témy, s názvom: Nemáme v tom hokej.
  • V stredu bude v katedrále celodenná adorácia a spovedná služba od 8.00 do 18.00hod.
  • V sobotu začíname týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Na tento úmysel sa budeme modliť pri sv. omšiach, ale pamätajme na tento úmysel i pri súkromných modlitbách a pri modlitbách vo vašich rodinách.

vaši duchovní otcovia