FARSKÉ OZNAMY, Sviatok sv. Rodiny Ježiša, Márie a Jozefa, 29.12.2019

PO 30.12. Šiesty deň v oktáve Narodenia Pána
UT 31.12. Siedmy deň v oktáve Narodenia Pána
ST 1.1. Slávnosť Panny Márie Bohorodičky
ŠT 2.1. Spomienka sv. Bazila Veľkého a Gregora Naziánskeho, biskupov a učiteľov Cirkvi
PI 3.1. Najsvätejšieho mena Ježiš
SO 4.1. Sobota vo vianočnom období
NE 5.1. Druhá nedeľa po narodení Pána

• V utorok /na Silvestra/ bude sv. omša ráno o 7.00hod., večer o 17.00hod. budeme mať v katedrále ďakovnú pobožnosť na ukončenie roka.
  • V stredu je cirkevne prikázaný sviatok Bohorodičky Panny Márie, sv. omše budú ako v nedeľu. Po sv. omšiach bude sviatočná ofera.
  • V tomto týždni bude kancelária farského úradu zatvorená, súrne veci si môžete vybaviť po sv. omšiach.
  • Prišlo nové číslo časopisu Naša Žilinská diecéza. Môžete si ho zakúpiť v cene 1€.
  • V pondelok 06. januára 2020 budeme chodiť požehnávať vaše príbytky v popoludňajších hodinách. Kto by mal záujem prijať kňaza, nech sa zapíše v sakristii kostola.
  • Pozývame Vás na Novoročný organový koncert v nedeľu 5.januára o 19 hod. v Katedrále Najsv. Trojice v Žiline. Účinkujú pedagógovia a študenti Konzervatória v Žiline. Výťažok bude venovaný na obnovu katedrály.

vaši duchovní otcovia