Liturgia domácej cirkvi na túto nedeľu

Milí naši farníci, drahé rodiny!

V čase prebiehajúcej epidémie koronavírusu môžu veriaci využiť aj tzv. Liturgiu “domácej cirkvi”. Jednu z nich ponúka taliansky projekt Proggetto misterogrande, za ktorým stojí bývalý riaditeľ Národného centra pre pastoračnú starostlivosť o rodinu Konferencie biskupov Talianska, kňaz Renzo Benetti, s ktorým spolupracujú aj Saleziáni don Bosca. Tak sa prináša toto vedomie „rodiny ako domácej cirkvi“ aj na Slovensko. 

Rádio Lumen na svojej stránke ponúka odkaz na “nedeľnú liturgiu v rodine” na najbližšiu 4. pôstnu nedeľu. Aj vďaka tomuto projektu môžeme lepšie zvládnuť situáciu, v ktorej sa nachádzame. Zároveň nám pomôže ostať neustále v spojení s Božím slovom.

tu: https://www.lumen.sk/aktualita/liturgia-domacej-cirkvi-na-tuto-nedelu.html

 

vaši duchovní otcovia