Oznamy: Šiesta nedeľa cez rok, 17.2.2019

PI 22.2. Sviatok Katedry sv. Petra
SO 23.2. Spomienka sv. Polykarpa, biskupa a mučeníka
NE 24.2. Siedma nedeľa cez rok

• Dnes /nedeľa/ pri sv. omšiach budeme udeľovať sv. pomazania chorých v Považskom Chlmci a v Strážove. Sv. pomazania chorých môžu prijať v posväcujúcej milosti veriaci starší 60 rokov a veriaci mladší vo vážnej chorobe.
  • V pondelok a v stredu o 18.45hod. v N3 pokračujeme v katechézach pre mládež a dospelých, ktoré budú do 1.4. vždy. Srdečne vás pozývame.
  • V stredu bude v katedrále spovedná služba od 8.00hod. do 18.00hod. Súčasne bude vyložená NSO k adorácii.
  • Pozývame Vás na Organový koncert do žilinskej katedrály vo štvrtok 21.2. o 18h45.  Účinkuje Pavol Valášek,  poslucháč Hochshüle für Musik v Saarsbrückene  v Nemecku  a Kristián Tichák,  študent Oddelenia cirkevnej hudby  Konzervatória v Žiline. Koncert je venovaný 11.výročiu zriadenia Žilinskej diecézy.
  • Ples cirkevných škôl v našej farnosti sa ruší.
  • Vo štvrtok 28.2. o 17.00hod. sa v priestoroch Biskupského úradu v Žiline uskutoční prednáška otca Romana Seka na tému Dar odpustenia a zmierenia v rodine.
  • Školské sestry sv. Františka pozývajú mladých od 15 rokov na celonočnú adoráciu -3. marca. Prihlasovanie je možné do 28. februára.

vaši duchovní otcovia